"Of all the animals, the BOY is the most unmanageable!" ~ Plato

2.17.2012

WOW! Where'd the time go?

It's been longer than long since I last posted on my blog. I got a little caught up in daily life with 6 boys and facebook was just more efficient. I'm going to try blogging again. Things have been SUPER busy as you can well imagine. (With 6 boys, it's sort of a given) The boys are growing like weeds and soon enough, one of my children will have reached adulthood! Honestly, I think this must be a mistake because I'm nowhere near old enough to have an 18 year old. It's just all sorts of wrong. But, it's happening. The boys are 17, 15, 13, 9, 5 and 2. Very busy and oh so handsome. I don't have a whole lot to report just now but thought I'd post a little something since I'm confined to the house with cootie riddled kids. So, I'm back, I'm busy but I'm going to try to keep up the blog.....

15 comments:

sohbet said...

thanks

victoria said...

Cinsel Sohbet
Gay Sohbet

Ferhat Taskan said...

chat odaları

sohbet odaları

merve said...

Başarılı bir site olmuş

sevda said...

Bog sayfası olarak beğendim.

sohbet said...

güzel bir site vede kullanışlı.

Anonymous said...

güzel bir paylasim
seviyeli sohbet

hollanda sohbet
sohbet siteleri

mobil sohbet


Onder said...kızlarla sohbet

liseli chat

liseli sohbet

yetiskinler sohbet

yetiskin sohbet

gabile chat

gabile sohbet

sohbet odaları

sohbet siteleri

türkçe sohbet

sohbet

kızlarla sohbet

seviyeli sohbet

cinsel sohbet

turk chat

muhabbet

sohbet odaları


mesut ekin said...

sohbet siteleri
cinsel sohbet

sohbet said...

sohbet

sohbet
chat

gokhan said...

Hemen her tür düşünceye uygun odalara sahip olan sohbet siteleri
nde sizde kendi düşüncenize uygun sohbet odaları
na rahatlıkla girebilmekte ve buralarda yeni yeni insanlarla tanışabilmektesiniz. Bu yazışmak istediğiniz kişilerle seviyeli sohbet
başlatabilir ve düzeyli bir arkadaşlık bile kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve sonrasında sohbet
e başlamak olmaktadır. Bu odalarda dilediğiniz kişilerle yazışabilir hatta dilerseniz görüşebilirsiniz. sohbet
esnasında hakaret veya daha farklı durumlar yaşandığında bu durumu anında site yönetimi ile paylaşarak sorunu halledebilme imkânına da sahip olmaktasınız.
Özellikle son zamanlarda yaygınlaşan mobil sohbet
siteleri sayesinde, artık bulunduğunuz her ortamdan sohbet
sitesine girebilmekte ve muhabbetinizi yarıda bırakmak zorunda kalmamaktasınız. Ayrıca bu sohbet siteleri
üzerinde sadece sohbet
etmekle kalmıyor, bu chat odaları
nda bulunan üniversite öğrencileri veya öğretmenler sayesinde birçok bilgiye de sahip olabiliyorsunuz. Aklınıza takılan soruları sorarak bu sorulara cevap alma imkânına sahip olmaktasınız.
Yaşadığınız yerde arkadaş bulamamaktan şikayetçi oluyorsanız, sohbet sitelerini kullanmanız aradığınız arkadaşa çok hızlı bir şekilde erişmenize yardımcı olur. Bu sayede sadece dakikalar içimde aradığınız bay veya bayan arkadaşı bulabilirsiniz. Bu sayede zamanınızı en iyi şekilde değerlendirme fırsatı oluşmuş olurken, bulunduğunuz yerde yalnız kalma gibi sıkıntılarda yaşamayacaksınız.
Güvenilir ve kaliteli bir sohbet ortamı yaratan sohbet sitelerigerekli üyelik işlemini tamamladıktan sonra kullanımınıza açılmış olacaktır. Bu adımdan sonra ister kendi şehriniz üzerinden, isterseniz de ülkenin her kesiminden insanla tanışma şansını yakalayabilirsiniz. İsteğinize uygun olmak üzere filtre seçeneklerini kullanabilir ve bunlar üzerinden size özel arkadaş bulma ihtimalini biraz daha artırabilirsiniz. Özetle sohbet sitelerizamanı daha renkli bir hale getirmek için doğru bir tercih olacaktır.

Birçok firma sahipleri de bu siteleri kullanmakta ve bu sitelerden denk geldikleri girişimci ruha sahip bay veya bayanlarla tanışarak bu kişilere firmalarında iş imkânı da sağlamaktadır. sohbet odalarıile hemen her istediğinize ulaşabilmekte ve hayata geçirebilmektesiniz. Gelişen teknolojinin belki de insanlara en büyük faydalarından bir tanesi de, sohbet odalarısayesinde insanları içinde bulundukları yalnızlıklarından kurtarmış olmasıdır. Sizde chat odalarısayesinde ruhunuzun yaşadığı yalnızlığa bir son verebilir ve hayatı kendiniz için daha anlamlı kılabilirsiniz.

KolaySohbet said...

Kolay sohbet ile chat zamanı! ayrıca kategoriler :

Sohbetci said...

sohbetci.net
sohbet
chat
sohbet odaları
chat odaları
sohbet siteleri

asa said...

Mobil Gabile Kişiler bu olanakları realite yaşamında bile bulamazken mobil sohbet sitesi siteleri bu imkânları fiyatsız tek şeklinde insanlara temin etmektedir. mobil sohbet sitesi etmenin ve eğlenceli anlar geçirmenin defa zor bulunduğu şu yaşam üstünde bu ortamı size hazırlayan bu siteler her yaştan insanların alaka Mobil Gabile odağı durumuna gelmiştir. Bu hizmetlerden Türkiye’nin dört tek yanından sağlamak yapmış kullanıcılar yararlanmaktadır.

asa said...

Ateşli ve içten tek ortamda eğlenceli zamanlar geçirerek yalnızlığınıza zaman kaybetmeden nihai verebilirsiniz. Ilerleyen teknoloji ile birlikte sizler de mobil sohbet odalarımıza bağlanabilmek yerine herhangi bir Gabile Chat kullanmak adına istediğiniz şeklinde bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonlarınızdan yada kapsül cihazlarınızdan mobil sohbet uygulamamızı kullanarak kesintisiz mobil sohbet yapmanın keyfine varabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletebilir, canınızı sıkan konularda tecrübe içeren şahıslarla düşünce alışverişi yapabilirsiniz. mobil sohbet etmekten vazgeçemeyenlerin düzeyli konularda görüşlerini çevrimiçi Gabile Chat yaparak paylaşma fırsatını buluş fiyatsız mobil sohbet hizmetlerimiz, ilerleyen teknolojilerden aldığı kuvveti ile 7/24 kesintisiz olarak devam ettirilebilir.